Rounded Rectangle:

SENARAI TUGAS GURU-GURU

 

 

PENTADBIRAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIL

NAMA

TUGAS

KURIKULUM

HEM

KOKURIKULUM

TUGAS KHAS/ TUGAS-TUGAS LAIN

1

Nurani Fauziah Derin

Pengetua

2

Fay Hameliene Mogindol

Penolong Kanan Pentadbiran

3

Naimah Hj. Din

Penolong Kanan Hal Ehwal  Murid

4

Salehan Bin Timin

Penolong Kanan Kokurikulum

5

Fauziah Binti Mahrop

Penolong Kanan Petang

6

Flavia Suimin

Penolong Kanan Tingkatan Enam

7

Piluh @ Mathilda bt. Osong

Penolong Kanan Pendidikan Khas

8

Ah Chin Bin Liew Kong Foo

1. Ketua Panitia Pendidikan Seni

2. Guru subjek

3. AJK Kurikulum Sekolah

 

1. Ketua Warden Asrama

2. S/U Jawatankuasa Asrama

3. Penyelaras Laporan Asrama Penerbitan

    Majalah Sekolah

4. AJK Induk 3K

 

1. Guru Penasihat Kelab Badminton S/Pagi

2. Guru Penasihat Kelab Seni Visual(K)

3. Jurulatih Olahraga

 

1. AJK  Pengurusan Kewangan sekolah

2. AJK Penilaian Prestasi

3. AJK Kualiti

4. AJK SKK (Kebitaraan Kokurikulum -                                   Olah raga)

5. AJK Program Kecemerlangan Akademik (Asrama)

9

Aida Binayu

1. Guru subjek

2. Timbalan Pengerusi Jawatankuasa

    Guru Cemerlang

 

1. Pembantu Guru Kelas 5A

1. Penyelaras Sukan dan Permainan

2. Guru Penasihat Kelab Sains

1. Ketua Bahagian Kualiti

2. S/U Khas Jawatankuasa Kualiti

 

10

Adriana Paut

1. Guru Subjek

1.Guru Kelas 1B

2. Pen. Setiausaha JK Disiplin

3. Urusetia Gotong-royong

1. Guru Penasihat Kadet Polis (L) Ptg.

2. Guru Penasihat Bola Keranjang

 

11

Aileen Beh Chik Heang

1. Guru subjek

1. Pembantu Guru Kelas 6A1

2. Urusetia Bilik Rehat

 

 

 

12

Alice Binti Atat

1. Guru subjek

1. Pembantu Guru Disiplin II

2. Pembantu Guru Kelas 1B

2. Guru RIMUP

1. Penyelaras Sukan dan Permainan

2. Guru Penasihat Kadet Polis (P) Ptg.

    (Ketua)

 

13

Alive Chung @ Alice Chung

1. Ketua Panitia Kemahiran Hidup

2. Guru subjek

1. Pembantu Guru Kelas 3A

 

1. Guru Penasihat Kadet Polis (P)

2. Guru Penasihat Petanque (Ketua)

1. AJK Penilaian Prestasi

2. AJK Kualiti

3. S/U Khas Jawatankuasa Anugerah Kecemerlangan Staf dan Murid

4. Unit Pengurusan Kurikulum (SKK- Kebitaraan Akademik Rekacipta)

 

14

Ambrose Moringking

1. Guru Subjek

1. Pen. S/U Unit Keselamatan

2. Penyelaras Tingkatan 2

3. Urusetia Baja Kompos

 

 

1. Guru Penasihat PBSM (Ketua)

2. Guru Penasihat Sepak Takraw (Ketua)

1. Penyelaras Aktiviti Tingkatan 1(SKK-Kebitaraan Akademik Rekacipta)

2. Unit Kemahiran Teknikal & Kejurulatihan (Kebitaraan Akademik -

    Rekacipta)

15

Amina Jekri

1. Guru Subjek

1. Urusetia Kitar Semula

2. Penyelaras SPBT Tingkatan 3

3. Pembantu Guru Kelas 5E

1. Guru Penasihat Kadet Koreksional (P)

2. Guru Penasihat Bola Jaring

1. Pembantu S/U Khas JK Kualiti

16

Andrew Aristotle Chan

1. Guru subjek

1. Urusetia Krisis dan Bencana

1. Pembantu Guru Kelas 2B

 

1. Guru Penasihat Bomba & Penyelamat

2. Guru Penasihat Sepak Takraw

1. AJK Pembangunan (Perabot 1)

 

 

17

Artina Ariff

 

1. Ketua Bidang Teknik & Vokasional

2. Guru subjek

 

1. Guru Penasihat Kelab Rekacipta

1. AJK  Pengurusan Kewangan sekolah

2. AJK Pembangunan

3. AJK  Perancangan  sekolah/ Line Management

4. AJK Penilaian Prestasi

5. AJK  Perkembangan Staf

6. AJK Kualiti

7. Ketua Bitara (Kebitaraan Akademik-Rekacipta)

8. Unit Pengurusan Kurikulum(SKK-Kebitaraan Akademik Rekacipta)

18

Athirah Hasinah Binti Abdul Halim

1. Guru subjek

1. S/U Khas Kafeteria Sekolah

2.  Guru Kelas 2G

 

1. Guru Penasihat Puteri Islam (Ketua)

2. Guru Penasihat Petanque

1. AJK Penghayatan Islam

 

19

Azman Bin Abidin

1. Guru subjek

 

1. Warden Asrama

2. Urusetia Pengurusan Sosial (Unit Keselamatan)

3. Pembantu Guru Kelas 4F

1. Guru Penasihat Bola Sepak

1. AJK Pembangunan (Asrama)

20

Badinah Bianis @ Timothy Bianis

 

1.  Guru subjek

1. JK Pengurusan  HEM Pra U

 

1. Pengerusi Jawatankuasa  Penilaian Teknikal

2. Naib Pengerusi  Jawatan Kuasa Hubungan Luar

3. Pen S/U Jawatankuasa 5S

4. Guru Rimup

21

Boniface Edwin Amir

1. Guru subjek

 

1. Urusetia Pengurusan Risiko

2. Jurugambar Majalah Sekolah

3. Pembantu Guru Kelas 2C

1. Guru Penasihat St. John Ambulans

2. Guru Penasihat Golf

1. Bendahari  PIBG

2. AJK SKK (Penyelaras Aktiviti Ting. 2)

22

Carolivita Jonius

1. Guru subjek

 

1.  Pembantu Guru Kelas 4B

1. Guru Penasihat KRS (Ketua) – Pagi

2. Guru Penasihat Kelab ICT

1. S/U Khas Jawatankuasa Data Sekolah ( EMIS/ OPMEN/HRMIS /DBLAT)

2. S/U  Khas  SKPM

3. S/U Khas SIP

23

Chew Fong Chiao

1. Guru subjek

 

1. Penyelaras SPBT Tingkatan 4

2. Penyelaras laporan Kokurikulum

    Majalah Sekolah

3. Pembantu S/U Khas SPBT

4. Guru Kelas 4C

1. Guru Penasihat Kadet Polis (Ketua)

2. Guru Penasihat Kelab Masakan & Jahitan

3. AJK Koperasi

1. AJK Kualiti (Kokurikulum)

24

Chong Oi Min

1. Ketua Panitia Geografi

2. Guru subjek

3. AJK Kurikulum

1. Guru Kelas 3B

 

1. Guru Penasihat Bola Keranjang

2. Guru Penasihat Kelab Bahasa Cina

1. AJK Penilaian Prestasi

2. AJK  Kualiti

 

25

Chong Swee Le

1. Ketua Panitia P.J.K. & Sains Sukan

2. Guru subjek

 

1. Guru Kelas 6A1

 

1. AJK Penilaian Prestasi

2. AJK Kualiti

3. AJK SKK (Kebitaraan Ko Kurikulum - Olah raga)

4. AJK SSN (Badminton)

26

Chung Pik Yin @ Chong Pik Yen

1.  Guru subjek

1.  S/U  Khas SPBT

2. Pembantu Guru Kelas 1A

 

1. Guru Penasihat Kelab SPBT (Ketua)

 

27

Clare Charles

1.  Guru subjek

1. Penyelaras Laporan PIBG/ SKK

    Majalah Sekolah

2. Pembantu Guru Kelas 3E

1. Guru Penasihat Kelab Catur (Ketua)

2. Guru Penasihat Kelab Koir

1. Pen.S/U Khas Jawatankuasa Kualiti

2. S/U  Sekolah Kluster Kecemerlangan (Kebitaraan Akademik- Reka cipta)

3. S/U  Sekolah Kluster Kecemerlangan

    (Kebitaraan Kokurikulum - Olahraga)

28

Connie Laurenco Marlag

1. Guru subjek

1. Ketua Pengarang Penerbitan  Majalah Sekolah

2. Guru kelas

3. Urusetia Keceriaan Bilik Darjah

 

 

29

Danny Daniel

1. Guru subjek

1. Urusetia Pengurusan keselamatan & Infrastruktur (KH Kantin, P. Khas)

2. Guru kelas 5E

 

1. S/U Kokurikulum

2. Guru Penasihat Pengakap

1. AJK Pembangunan (Perabot 2)

2. AJK Jadual Waktu (Guru Ganti)

30

Donna Lojingon

1. Guru subjek

 

1. Biro Badan Pengawas

2. Guru Kelas 2F

3.Urusetia Kitar semula

4. Penyelaras BI Majalah Sekolah

1. Guru Penasihat PBSM

2. Guru Penasihat Kelab Koir

 

 

 

31

Dorina Anak Dagol

1. Guru subjek

1. Guru Penyelaras Unit Kebersihan

2. Guru Kelas 1A

3. S/U  Unit Kebersihan

4. Urusetia keceriaan Bilik  Darjah

5. Urusetia Keharmonian

1. Guru Penasihat Badminton

2. Guru Penasihat KPA (Ketua)

 

32

DY. Norhidayaty Binti Mohd. Talib

1. Guru subjek

 

1.Biro Siasatan  T2 Disiplin

2. Guru Kelas 1E

3 Ketua Penyelaras Bhg. Ucapan Majalah   Sekolah

1. Guru Penasihat Permainan Dalaman

2. Guru Penasihat Kelab Kesenian & Tarian (Ketua)

 

 

 

33

Fatmawati Binti Ainuddin

1. Guru subjek

 

1.Warden Asrama

2. Guru Kelas 1F

3. Pen S/U Kebajikan Sekolah

1. Guru Penasihat Kelab Pelancongan (Ketua)

2. Guru Penasihat KRS

 

34

Fiona June Simon

1. Guru subjek

2. S/U Khas  Peperiksaan/ SAPS (SPM)

3. Pen S/U Penilaian Berasaskan Sekolah

4. Penyelaras Laporan SPM

1. Pembantu guru kelas 4E

1. Guru Penasihat Karate (Ketua)

2. Guru Penasihat Bola Baling

1. AJK Kualiti(SPM)

 

35

Fiona Ruth Matujal @ Alison

1. Guru subjek

1. Guru Kelas 3F

 

1. Guru Penasihat Badminton (Ketua)

1. Pembantu S/U Khas Jawatankuasa  Perkembangan Staf

36

Flora Binti Jaimun

1. Ketua Panitia Bahasa Kadazandusun

2. Guru subjek

 

1. Biro Siasatan Ting 3 Disiplin

2. Urusetia dewan

3. Urusetia Bilik-bilik Khas

4. Penyelaras Bahasa Kadazan Majalah Sekolah

5. Guru Kelas 3G

1. Guru Penasihat Ping Pong

2. Guru Penasihat Kelab Anti Jenayah (Ketua)

1. AJK Penilaian Prestasi

2. AJK Kualiti

 

 

37

Fung Siew Yin

1. Guru subjek

1. Pembantu Guru Kelas 1G

 

1. Guru Penasihat Pandu Puteri (Ketua)

2. Guru Penasihat Kelab Koir

1. Unit Rekaan & Pasukan

    Multimedia(SKK-Kebitaraan Akdemik

    Rekacipta)

 

38

Gan Swee Kek

1. Guru subjek

 

1. Penyelaras SPBT Tingkatan 5

2. Guru Kelas 5A

3. Pen. S/U Khas Biasiswa

1. Guru Penasihat Kelab Pengguna (Ketua)

2. Guru Penasihat Kelab Catur

 

39

Ganesh A/L Vellasamy

1. Guru subjek

2. AJK Kurikulum Sekolah

 

1. Penyelaras Laporan Aktiviti Murid (HEM)  Majalah Sekolah

2. Pembantu Guru Kelas 6R1

3. Biro Siasatan Pra U

 

 

40

Gregory Geoffrey Joriok

1. Ketua Panitia Pend.Sivik dan Kewarganegaraan

2. Guru subjek

1. Urusetia Gotong-royong

2. Pembantu Guru Kelas 3B

 

1. Guru Penasihat Kadet Polis (L) (Ketua)

2. Guru Penasihat Badminton

1. AJK Penilaian Prestasi

2. AJK Kualiti

 

41

Hailline Salian

1. Guru subjek

2. S/U Peperiksaan/SAPS (Dalaman-Tingkatan 1&2)

3. Penyelaras SPPBS

1. Penyelaras BM Penerbitan Majalah  Sekolah

2. Pembantu Guru Kelas 2A

1. Guru Penasihat Bola Jaring (Ketua)

2. Guru Penasihat KRS

1. AJK Kualiti(PKS)

2. AJK SSN (Bola Jaring)

 

42

Hayati Binti Mohd. Husin

1. Guru subjek

 

1. Penolong S/U Khas Lembaga Disiplin Sekolah

2. S/U Jawatankuasa Disiplin

3. Pembantu Guru Kelas 5B

1. Guru Penasihat Kadet Koreksional (P) (Ketua)

2. Guru Penasihat Kelab PMDR

1. Pen S/U Khas Jawatankuasa Kualiti

 

43

Imelda Stephan

(Guru Kaunseling)

 

1. Penyelaras Gemilang A & Tunas Gemilang

1. AJK Pelaksana Pendidikan Pencegahan Dadah

2. AJK Asrama

3. Penyelaras Laporan Aktiviti Murid (HEM)  Majalah Sekolah

1. Guru Penasihat Kelab Seni Visual

2. Guru Penasihat St. John Ambulans (Ketua)

 

44

Irene Lung  @ Nur Fereena

1. Guru subjek

2. Ketua Panitia Bahasa Inggeris

1. Guru Penasihat MPP/Guru RIMUP

2. Penyelaras Laporan Aktiviti Murid (HEM)   Majalah Sekolah

1. Guru Penasihat Bahasa Inggeris (Ketua)

2. Guru Penasihat Kadet Koreksional

1. Pembantu Khas PK petang

2. S/U Khas Jawatan Kuasa Hubungan Luar

3. AJK Guru Cemerlang

45

Jason Yau

1. Ketua Bidang Sains dan Matematik

2. Guru Subjek

1. Timb. Pengerusi Kelestarian

 

1. Guru Penasihat Bola Baling

1.  AJK  Pengurusan Kewangan sekolah

2. AJK   Line   Management

3. AJK Penilaian Prestasi

4. AJK  Perkembangan Staf

5. AJK Kualiti

6. AJK Induk 5S(JK Dokumentasi )

46

Jesson Bin Hintanau

1. Guru Subjek Pendidikan Khas

 

1. Pembantu Guru Disiplin III

2. Urusetia Pengurusan Disiplin

    Asrama (Unit Keselamatan)

3. AJK Asrama

4. Jurugambar Majalah Sekolah

 

1. AJK Penilaian Prestasi Pembekal

 

47

Johnston Jonathan Ayong

1.  Guru subjek

1. Pembantu Guru Disiplin 1

2. Guru Kelas 5B

1. Guru Penasihat Kelab Petanque

2. Guru Penasihat Kelab BI (Ketua)

1. AJK  Guru Cemerlang

2. Penyelaras Nilam

48

Jenelie Jinggom

 

  1. Guru Subjek Pendidikan Khas

1. Biro Penyungguhan Pelajar

 

 

49

Juliana Bte Francis Onong

1. Guru subjek

1. Guru Kelas 4F

2. Penyelaras Tingkatan 4

3. Biro Siasatan Tingkatan 4

1. Guru Penasihat Pengakap (Ketua)

2. Guru Penasihat Kelab Anti Jenayah

 

 

50

Karen M.Milin

1. Guru subjek

2. S/U Khas  Peperiksaan/SAPS(PMR)

 

1. Urusetia Pengurusan Risiko

2. AJK  Laporan PMR Penerbitan Majalah  Sekolah

 

1. AJK Kualiti (PMR)

 

51

Khairul Zamel Bin Kamel

1. Guru subjek

 

1. Biro Siasatan Tingkatan 5

2. Guru Penyelaras Unit Keselamatan

3. S/U Khas Keselamatan

4. Guru Kelas 5C

 

1. Guru Penasihat KRS

2. Guru Penasihat Sepak Takraw

 

52

Lawrence Denny

1. Guru subjek

 

1. Pembantu Guru Kelas 2G

1. Penolong S/U Sukan

1. AJK SKK (Kebitaraan Kokurikulum - Olah Raga)

2. AJK SSN (Bola Sepak)

53

Liew Su Tsin

1. Ketua Panitia Sejarah

2. Guru subjek

1. Ketua Guru Dispilin

2. S/U Khas Lembaga Disiplin Sekolah

3. AJK Pelaksana Pendidikan Pencegahan Dadah

4. Pembantu Guru Kelas 5D

5. AJK Induk 3K

 

1. AJK SSN (Memanah)

 

54

Lim Hong Chu @ Kong Hong Chu

1. Ketua Panitia Bahasa Cina

2.  Guru subjek

1. Urusetia Dewan

2. Penyelaras Bahasa Cina Majalah Sekolah

3. Pembantu Guru Kelas 1D

1. Guru Penasihat Persatuan Bahasa Cina

1. AJK Penilaian Prestasi

2. AJK Kualiti

3. Ketua Zon

 

55

Ling Fung

1. Guru subjek Pendidikan Khas

1. Guru Insuran

2. Penyelaras Iklan Penerbitan Majalah  Sekolah

3.Guru Kelas 3KA

 

 

56

Leong Lei Ling

1. Guru subjek Pendidikan Khas

1. Urusetia Keharmonian

2. Guru Kelas 2KB

 

 

57

Loborina Tunjan

1. Ketua Bidang Kemanusiaan

2. AJK Kurikulum

2. Guru subjek

 

1.  Guru Penasihat Kelab Kesenian & Tarian

1. JK Linemanagement

2. Ketua Zon 5S

3. AJK Kualiti

58

Lydia Juakim

1. Guru subjek Pendidikan Khas

 

1. Guru Insuran Biasiswa &Kebajikan

2. Bendahari Penerbitan Majalah Sekolah

3.Guru Kelas 1KA

 

 

59

Magendren A/L Raman

1. Guru Subjek

1. Guru Kelas 5F

 

1. Pen. Setiausaha Kokurikulum

2. Guru Penasihat Kadet Polis (L)

3. Guru Penasihat Bola Sepak

 

60

Malinda Abdul Manap

1. Guru Subjek

1. Guru Kelas 2C

1. Guru Penasihat Ping Pong

1. Pen. S/U Khas JK Data Sekolah

2. Pen. S/U Khas Pusat Sumber Sekolah

61

Marcella Esther Justin Jimbangan

1. Ketua panitia Sains

2. Guru subjek

3. AJK Kurikulum Sekolah

 

1. Pembantu Guru Kelas 3D

1. Guru Penasihat Pandu Puteri (Ketua)

2. Guru Penasihat KPA

1. AJK Penilaian Prestasi

2. AJK Kualiti

62

Maria Mary Hendrikus

1. Guru  subjek

2. S/U Khas Peperiksaan/SAPS

    (Dalaman-Tingkatan 3,4 & 5)

1. Penyelaras Laporan Penerbitan Alumni  Majalah  Sekolah

2. Guru Kelas 4A

1. Guru Penasihat Permainan Dalaman (Ketua)

2. Guru Penasihat Kelab Sains

1. AJK Kualiti ( PKS)

 

63

Martin Gumpil

1. Ketua Panitia Matematik

2. Guru subjek

3. AJK Kurikulum Sekolah

1. Guru Kelas 3D

2. Jurugambar Penerbitan Majalah Sekolah

1. Penyelaras 1M1S

1. AJK Penilaian Prestasi

2. AJK Kualiti

64

Masni Binti Akbar

1. Guru subjek PKhas

 

1. Penyelaras T3 SPBT

2. Guru Kelas 1KE

3. Guru Penyelaras Unit Kesihatan

4. S/U Jawatankuasa Unit Kesihatan

5. Urusetia kesihatan

 

 

65

Medi Marau

1. Guru subjek

 

1. AJK Laporan Sek. Suk. Negeri Penerbitan Majalah Sekolah

2. Pembantu Guru Kelas 3G

 

 

1. Penyelaras Sekolah Sukan Negeri

2. AJK  Perancangan  sekolah/ Line Management

3. Pengerusi Jawatankuasa Penilaian  Prestasi Pembekal

4. AJK Kualiti (SSN)

5. AJK Prog Kecemerlangan Akademik

    (Sekolah Sukan Negeri)

6. Ketua Zon Tulip (5S)

67

Mine @ Minnie Binti Suiking

1. Guru subjek

 

1. Urusetia Keceriaan Bilik Darjah

2. Guru Kelas 6R3

 

1. AJK Penilaian Prestasi

 

68

Mohd Fadley Fauzi

(Ketua Guru Kaunseling)

1. AJK Kurikulum Sekolah

 

1. Guru Bimbingan dan Kaunseling

2. S/U Jawatankuasa  UBK

3. S/U Jawatankuasa Pelaksana Pend. Pencegahan Dadah

4. AJK Induk 3K

 

 

1. Guru Penasihat PBSM (Ketua)

2. Guru Penasihat Kelab Pelancongan

1. AJK  Perancangan  sekolah/ Line

    Management

2. AJK  Pengurusan Kewangan sekolah

3. AJK Hubungan Luar

4. S/U Jawatankuasa Orientasi Guru

    Permulaan

5. S/U Khas Program Kecemerlangan Khas  Akademik

69

Mohd. Fatly Bin Rajak

Guru Kelas 3KI

 

 

 

 

70

Monica Loh Pui Chong

1. Guru subjek

1. Urusetia Baja Kompos

2. Guru Kelas 3A

 

1. Guru Penasihat Bomba & Penyelamat (Ketua)

2. Guru Penasihat Kelab PNB/ Pelaburan Bijak

1. Penyelaras Aktiviti Tingkatan 3(SKK-Kebitaraan Akademik Rekacipta)

2. Penyelaras Program Kecemerlangan

    Akademik

3. S/U JK Guru Cemerlang

71

Nainey Ajik

1. Guru subjek

2. AJK Kurikulum Sekolah

1. Guru Penasihat MPP/Guru RIMUP

2. Pembantu Guru Kelas 2C

 

1. Guru Penasihat BI S/Petang (K)

2. Guru Penasihat Kadet Koreksional  S/Petang (Ketua)

1. Penyelaras Pusat Sumber

2. AJK  Pengurusan Kewangan sekolah

3. AJK Kualiti (Pusat Sumber)

72

Ng Yee Min

1. Guru subjek

 

1. Pembantu Guru Kelas 3C

1. Guru Penasihat Ping Pong  S/Pagi (Ketua)

2. Bendahari Koperasi Sekolah

1. AJK Jadual Waktu (Guru Ganti)

2. Unit Panel penilaian Rekacipta(Kebitaraan Akademik-Rekacipta)

 

73

Nik Abdul Rahman bin Mohd. Nor

1. Guru Subjek

Guru Kelas 6R1

Urusetia Gotong-royong

Urusetia Pengurusan Aktiviti Murid

Editor Penerbitan Majalah Sekolah

 

 

74

Noor Aisah Binti Maidin

 

1. Ketua Bidang Bahasa

2. Guru Subjek

3. AJK Kurikulum Sekolah

 

1. Guru Penasihat Bola Jaring

 

1. AJK  Pengurusan Kewangan sekolah

2.. AJK Line   Management

3. AJK Penilaian Prestasi

4. S/U Khas Jawatankuasa  Perkembangan    Staf

5. AJK Kualiti

6. AJK induk 5S(JK Latihan)

75

Noorlisarah Ramlee

1. Guru subjek

 

1.  Guru Kelas 2D

2. Urusetia Enzim

1. Guru Penasihat Kelab SPBT (PTG)

2. Guru Penasihat PBSM

1. JK Jadual Waktu (Guru Ganti)

 

76

Nor Hafizah binti Samsudin

1. Guru Subjek

1. Guru Kelas 2A

1. Penyelaras 1M1S

2. Guru Penasihat Bomba & Penyelamat

3. Guru Penasihat Badminton

1. JK Jadual Waktu (Guru Ganti)

 

77

Nurolhuda Binti Mohdzin

1. Guru Subjek

2. Ketua Panitia Bahasa Melayu

 

1. Guru Penasihat MPP/Guru RIMUP

2. Pembantu Guru Kelas 3E

 

1. Guru Penasihat PBSM S/Pagi

2. Guru Penasihat Kelab Tarian dan Kesenian S/Pagi (Ketua)

1. S/U Khas Jawatan Kuasa Hubungan Luar

 

78

Nurul Ainah Binti Abdul Rahman

1. Guru Subjek

1. Biro Rekod dan Data Disiplin

2. S/U Penebitan Majalah Sekolah

 3. Penyelaras Tingkatan 1

1. Guru Penasihat Puteri Islam S/Petang

2. Guru Penasihat Kelab Pelancongan S/Petang

1. Penyelaras Laman Web Sekolah

2. AJK Koperasi

79

Nurliah Jair

1. Ketua Panitia Sejarah

2. Guru subjek

 

1. Biro Ketua Kelas

2. Guru Kelas 4B

 

 

1. Guru Penasihat Kelab PNB/Pelaburan Bijak (Ketua)

2. Guru Penasihat Kadet Koreksional

 1. S/U Khas Jawatankuasa Anugerah

     Kecemerlangan Staf dan Murid

 

80

Patrecia Gandukan

1. Guru subjek

1. S/U Khas Pendaftaran Sekolah

2. Guru Kelas 2A

1. Penyelaras Kelab & Persatuan

2. Guru Penasihat Ping Pong (Ketua)

 

 

81

Poji  Ajamain

1. Guru subjek

1. Biro Rekod dan Data Disiplin

2. Urusetia Pengurusan keselamatan   &  Infrastruktur(Bangunan Lama)

3. Pembantu Guru Kelas 1E

1. Guru Penasihat Kadet Polis

 

 

82

Rathai A/P Ragupathy

1. Guru subjek

 

1. Guru Kelas  1G

2. Penyelaras SPBT Tingkatan 1

3. Biro Siasatan Tingkatan 1

1. Guru Penasihat KRS (Ketua)

2. Guru Penasihat Bola Jaring

 

83

Rosmawani Binti Mohammad

1. Ketua Panitia Pendidikan Islam

2. Guru subjek

3. AJK Kurikulum Sekolah

 

1. Penyelaras Tingkatan 3

 2. Guru Kelas 4E

1. Guru Penasihat Puteri Islam (K)

2. Guru Penasihat Kelab Rukun Negara

1. AJK  Penilaian Prestasi

2. S/U Khas Jawatankuasa Penghayatan

    Islam

3. AJK Kualiti

84

Rogayah Hj Din

 

1. Guru Subjek

  1.Guru Kelas 6R2

 

 

1. S/U Mesyuarat Guru

85

Sabaria Binti Andi Ahmat

1. Ketua panitia MPV: Penjagaan Muka  & Dandanan Rambut

2. Guru subjek

1. Guru Penasihat MPP/ Guru RIMUP

2. AJK Asrama

3. Penyelaras Bahagian Agihan Majalah Sekolah

 

1. Guru Penasihat Puteri Islam

2. Guru Penasihat PMDR (Ketua)

1. AJK  Penilaian Prestasi

2. AJK Kualiti

 

86

Sabrina Ujin

1.  Guru subjek

1. Biro Rekod & Data

2. Guru Kelas 1C

1. Guru Penasihat Rukun Negara

 

1. Pen. S/U JK Perkembangan Staf

87

Sapina Binti Bulkin

1.Guru subjek Pendidikan Khas

 

1. Guru Kelas 3KB

 

1. AJK Penghayatan Islam

88

Shahrul Azua binti Ramli

1. Guru Subjek

1. Pembantu Guru Kelas 4C

1. Guru Penasihat KPA

1. Pembantu Ketua Bitara – Kebitaraan Kokurikulum

89

Siow May Peng

1.  Guru subjek

1. Urusetia Keceriaan Bilik Darjah

2. Pembantu Guru Kelas 2E

1. Guru Penasihat Kadet Polis (P)

2. Guru Penasihat Bahasa Cina (Ketua)

3. AJK Koperasi Sekolah

1. S/U Jawatankuasa  Jadual Waktu

 

90

Su Suek Choo

1. Guru subjek

2. S/U Kurikulum Sekolah

1. Biro Badan Pengawas

2. Penyelaras Laporan Aktiviti Murid (HEM) Penerbitan Majalah Sekolah

3. Guru Kelas 3C

 

1. Penyelaras Unit Beruniform (Pagi)

2. Guru Penasihat Kelab Masakan/ Jahitan S/Pagi (K)

 

1. S/U Khas Jawatankuasa Kurikulum

    Sekolah

 

 

91

Suana @ Suzi Suzana Guntabid

1. Pembantu Guru Kelas 3KB

2. Guru Subjek Pendidikan Khas

 

1. Urusetia kebajikan sekolah

2. Guru Kelas 3 Inklusif

 

1. Guru Penasihat Kelab Koir

 

92

Suhailah Binti Satneh

1. Guru Subjek Pendidikan Khas

 

1. Urusetia perparitan dan kawasan sekitar

2. Guru Kelas 2KA

 

 

93

Suriyana Binti Jilit

1. Guru Subjek

1. Biro Ketua Kelas

2. Guru Kelas 1D

3. Urusetia Keharmonian

4. S/U JK Biasiswa

1. Guru Penasihat Kesenian & Tarian

2. Guru Penasihat Permainan Dalaman  S/Petang

 

94

Suriyati Binti Abdul Aziz

1. Guru subjek

 

1. Penyelaras Grafik Penerbitan Majalah  Sekolah

2. Penyelaras Pra U

3. Pembantu Guru Kelas 6R2

 

 

1. Penyelaras Blog Sekolah

2. AJK Kualiti

3. Penyelaras Sister School (SKK-

    Kecemerlangan-Kebitaraan Akademik

    Rekacipta)

4. S/U Khas Jawatankuasa  Jadual Waktu

5. AJK Perhubungan Luar

95

Ting Min Min

1.  Guru subjek

 

1. Biro Penyungguhan Pelajar

2. Guru Kelas 5D

 

 

1. Guru Penasihat Kadet Koreksional (L) Sidang Pagi

2. Guru Penasihat Kelab Pengguna

 

 

96

Tseu Yet Yun @ Evon

1. Guru subjek

 

1. S/U Khas Kelestarian

2. Guru Kelas 2E

1. Guru Penasihat Pengakap S/Petang (Ketua)

2. Guru Penasihat KPA

3. Juru Audit Dalaman Koperasi Sekolah

 

97

Umi Kalsom Binti Saidina Othman

1. Ketua Panitia ICT & Rekacipta

2. Guru subjek

3. AJK Kurikulum Sekolah

 

1. Penolong S/U Khas Pendaftaran Sekolah

2. Urusetia Landskap dan Nurseri

3. Editor Penerbitan Majalah Sekolah

4. Pembantu Guru Kelas 5C

5. Pen S/U Khas Penguruan Data Sekolah (SMM

 

1. Guru Penasihat Kelab Permainan Dalaman S/Pagi

2. Guru Penasihat Kelab ICT S/Pagi (K)

1.Unit Latihan Perindustrian

   (SKK - Kebitaraan Akademik Rekacipta)

2. Penyelaras Aktiviti Menengah Atas

    (SKK-  Kebitaraan Akademik Rekacipta)

 

98

Veritinus Santiong

1.  Guru subjek

2. Ketua Unit PBS Pra U

 

 1. Pembantu Guru kelas 6A3

 

1. S/U Khas Jawatankuasa  Pengurusan Aset Alih Kerajaan (JPAAK)

2. Unit Pengurusan Infrastruktur( SKK-

    Kebitaraan Akademik Rekacipta)

3. AJK Pusat Sumber (Bilik Siaraya)

 

99

Voo Siew Phin

1. Ketua Panitia Geografi

2. Guru subjek

3. AJK Kurikulum Sekolah

4. S/U Khas Peperiksaan/SAPS (STPM/MUET)

1. Penyelaras Laporan STPM

2. Pembantu Guru Kelas 6A2

 

1. AJK Penilaian Prestasi

2. AJK Kualiti

 

100

William Isidore Malangkig

1. Guru subjek

 

1. Pembantu Guru Kelas 1F

 

1. Pen. Setiausaha Sukan

2. Guru Penasihat Olahraga S/Petang (Ketua)

1. AJK SKK (Kebitaraan Ko Kurikulum - Olahraga)

2. AJK SSN (Olahraga)

 

101

Yap Pih Thau @ Yap Bit Thau

1. Ketua Panitia Pendidikan Moral

2. Guru subjek

3. AJK Kurikulum Sekolah

 

1. Guru Penyelaras 3K

2. S/U  Khas Jawatankuasa Induk 3K

3. Naib Pengerusi Unit Kesihatan

4. Naib Pengerusi Unit Kebersihan

5. Naib Pengerusi Unit Keselamatan

6. Penyelaras Laporan 3K dan Lestari Majalah Sekolah

7. Pembantu Guru Kelas 5F

1. Guru Penasihat  Bola Keranjang S/Pagi (Ketua)

 

1. AJK Penilaian Prestasi

2. AJK Kualiti

 

102

Yeo Peck Cheng

1. Guru subjek

1. Pembantu Guru Kelas 4A

1. Guru Penasihat St. John Ambulans

2. Guru Penasihat Kelab Rekacipta

1. AJK  Perancangan  sekolah/ Line

    Management

2. Pengerusi Jawatankuasa Guru  Cemerlang

 

103

Zaleha binti Ati

1. Guru Subjek

1. Pembantu Guru Kelas 3F

1. Penyelaras Unit Beruniform Sidang Petang

 

1. Setiausaha Mesyuarat Guru

104

Zawani Mamat

(Guru Kaunseling)

1. AJK Kurikulum Sekolah

1. AJK Pelaksana Pend. Pencegahan Dadah (SLAD)

2. Urusetia Pengurusan Sosial (Unit Keselamatan)

1. Guru Penasihat Pandu Puteri Sidang Petang.

2. Guru Penasihat Petanque

 

105

Susana Tai

1. Guru Subjek

1. Guru Kelas 6A3

2. S/U Khas Kafetaria Sekolah

 

1. Ketua Zon 5S (Zon Lavender)